Oh, da's lekker ... goed uitgelegd ook

Het is even wat leeswerk, maar zie eventueel deze discussie:
De soortstatistiek kan beter (algemeen: kwaliteit van getoonde gegevens)Kort: Er is discussie over of waarneming bij de informatie die door waarneming gepresenteerd wordt
in eerste instantie alles moet tonen wat (het meest recent) is ingevoerd, of dat bij de waarnemingen, foto's, kaartjes en statistiek
in eerste instantie gevalideerde informatie getoond moet worden zodat argeloze bezoekers per definitie
eerst de meest correcte info getoond krijgen die we hebben, in plaats van de meest recente en dus (nog) niet gecontroleerde informatie.
Anders gezegd: Moet bij de diverse onderdelen het vinkje bij "Alleen goedgekeurd tonen"
standaard aan staan, ten behoeven van mensen die verwachten om correcte informatie geleverd te krijgen, of moet het vinkje standaard "uit" staan, ten behoeve van mensen die graag alles willen zien, ongeacht of dat wat er getoond wordt correct is of onzin kan bevatten.