Ik heb in Duitsland redelijk wat Kanaaljuffer gezien, daarvoor eens gekeken op de kaart op Observado, alleen werkt de grid niet, en worden de hokken niet goed weergegeven, kan hier wat aan gedaan worden?
dat klopt helemaal, op observado worden geen variaties in het grid mogelijk gemaakt,
daarvoor staan je voor elk deel van de wereld subsites ter beschikking
b.v in jouw geval
europa http://eur.observado.org/soort/maps/597?from=2000-07-02&to=2010-08-02
duitsland http://deutschland.observado.org/soort/maps/597?from=2000-08-02&to=2010-08-02&grid=10000
met alle mogelijke grid opties
zie ook de keuzes in het menu van observado.org 'Landen subsites'
Oke, Maar dan blijft het probleem van stippen die niet staan waar ze horen in de Observado kaart. En is het niet beter om dan het grid-vakje je verwijderen en daar aan te geven van dit kan in de subsites
Die opmerkingen begrijp ik niet
Als je inzoomt op de plek waar ik was, die vlek in Duitsland. http://observado.org/soort/maps/597
Daar zie je mooi de kaders van de vakken waar de waarnemingen zijn verricht, echter kloppen worden maar 2 van de 9 waarnemingen met de ingevoerde locatie. Vergelijk maar een willekeurige lokatie van een waarneming met bovengenoemde kaart. De waarnemingen: http://observado.org/user/view/5475?q=&g=0&from=2009-08-03&to=2010-08-03&prov=0&z=0&sp=0&gb=0&cdna=0&q=kana&from=2009-08-03&g=0&to=2010-08-03&prov=0&z=1
jeroen, dat is inherent aan grote hokken, door afrondingen kunnen makkelijk een stuk verder komen te liggen, en de achterliggende data van die kaart wordt maar 1 keer per dag ververst.
Volgens mij was er bij één waarneming een afwijking van > 1km vind ik toch vrij veel...
bij zulke grote hokken vind ik dat erg weinig