Zou zo'n primatenpagina niet eerder een werkgroep moeten zijn? Nu overlapt het met de Zoogdieren waarnemingenpagina. Wat ga je doen als er iemand vraagt voor een Walvissen pagina, of buideldieren of 'vliegende en zwevende zoogdieren' of wormen etc. Naar analogie met 'insecten (overig)' , 'zoogdieren (overig)' maken? Uiteindelijk wordt dat toch een grote onoverzichtelijke lijst als je dat ad hoc allemaal gaat implementeren.
Tenzij je onder recente waarnemingen er meer structuur in brengt met subdelen voor die groepen die niet samenvallen met één familie, maar meer pragmatisch zijn. Maar dan moet je consequent zijn en de dagvlinders, sprinkhanen en krekels, kevers, etc onder de groep insecten plaatsen (of alles onder ongewervelden

).
Bye the way, waar kan ik een eenvoudige links vinden naar de informatie (leden, waarnemingen) van de verschillende werkgroepen (ik bedoel diegenen die hier opgegeven worden
http://observado.org/gebruiker_werkgroepen.php?tab=1)? Zou leuk zijn iets gelijkaardigs te hebben als de landensubsites tab of zoals bij waarneming.nl en waarnemingen.be onder de Overzichten tab.
Bart