Ola, er is iets wat ik nog mis, en (als ik goed lees/begrijp) niet in de doc van de startpost zie. Excusez-moi als het al gevraagd/behandeld/in de wachtrij staat, ik lees hier zelden mee:
Ik mis dat je vanaf een waarneming door kunt klikken naar hogere niveaus (sub)gebieden. Dus bv van "Ezumakeeg noord" naar "Ezumakeeg" naar "Lauwersmeer" naar "Gemeente". Dat maakte fijn kijken wat er in ruimere omgeving waargenomen is.
Ik zou snappen als het in het strakke format van een waarneming moeilijk is zo'n rijtje te proppen; tabblad of pull-down (vanaf gebied van wrnmg) ofzo?
Ik zie dat bij een waarneming wel door te klikken is naar "Gemeente". Onder details daarvan mis ik welke subgebieden er onder vallen.
Dank