of je nu voor of tegen milieudefensie bent doet er niet toe feit is dat het verhaal
van dat landbouwgif echt niet zomaar uit de lucht gegrepen zal zijn want wat koop je daar voor dat zou milieudefensie tot een ongeloofwaardige organisatie maken.
en dat zijn ze niet wie namelijk goed kijkt waar het hen over gaat weet dat het in ons belang is dat er organisaties zijn die voor ons milieu en natuur opkomen het liefst op een nette manier natuurlijk.
wat is er mis met opkomen voor het milieu?
dat de soep niet zo heet zal worden gegeten dan opgediend dat zal de toekomst uitwijzen ik heb weleens meer gedacht dat alles redelijk geregeld was in ons land maar als de economie erbij gebaat is wordt natuur en milieu vaak aan de kant geschoven dit zou dan wel een europees besluit zijn en ik weet dat europa ook
goede besluiten heeft genomen o.a vogel en habitatrichtlijnen e.d helaas moeten organisaties als milieudefensie en vogelbescherming daar regelmatig op wijzen
anders word daar ook geen rekening meegehouden.
besef dat als organisaties als milieudefensie,natuurmonumenten,waddenvereniging
vogelbescheming,wnf,ivn,enzovoort er niet waren ons land er waarschijnlijk heel
anders zou hebben uitgezien en dat er dan waarschijnlijk minder van de natuur te
genieten viel als nu
groet m.hoogendoorn.