Voor mijn kweekjes neem ik doorgaans een bloempot met plant en daaroverheen een "windlicht" (cilindrische glazen buis) aan de bovenkant afgesloten met een losjes geweven doek (of vitrage) met een elastiek eromheen. Zo kun je ze mooi bekijken, er hoeft niet elke dag vers voer bij en het staat nog soort van netjes in de vensterbank ook.
Op het ogenblik heb ik zulke windlichten bij Blokker gekocht (voor een euro of 2-3), die circa 15-20cm doorsnee hebben en circa 40cm hoog zijn (zou het na moeten meten). Met een (houten) tussenring kun je ook hogere planten accomoderen. Als iemand grotere versies te koop weet hoor ik het graag

P.S. Moeten die aspergeloofkevers niet in de grond kunnen kruipen om te verpoppen? Ik heb geen idee hoor, maar mijn bladhaanlarvjes waren op een goed ogenblik allemaal "verdwenen"