Toevallig kwam ik de volgende fout tegen:
(de bovenste Olst is in werkelijkheid het dorp Wijhe). Zijn er meer mensen fouten tegen gekomen in google maps?
Nog geen fouten tegengekomen; wel vaak terreinen die inmiddels drastisch anders zijn dan op de foto.
Een leuk voorbeeld daarvan is de Groene Jonker. Op de foto's nog volop weiland, maar inmiddels 'wereldberoemd'.
Citaat van: PeterM op juni 13, 2009, 23:07:57 PM
Een leuk voorbeeld daarvan is de Groene Jonker. Op de foto's nog volop weiland, maar inmiddels 'wereldberoemd'.
Zelf doe ik vaak waarnemingen langs het nieuwe stuk A35, tussen Almelo en Wierden, met de daarbij horende waterpartijen. Nog niets daarvan staat op Google.
In dergelijke gevallen maak ik meestal een melding bij 'toelichting lokatie' in het invoerscherm.
Ik heb een tijdje geleden ook een foutje gevonden: Jukiusput in plaats van Juliusput.
En nog een: De Butselaarseweg is in werkelijkheid westelijker (bij de rode streep), de aangegeven Butselaarseweg is eigenlijk Aarderweg en de middelste Aarderweg (dwars door het weiland) bestaat in werkelijkheid helemaal niet! De naam Achterveld staat trouwens ook op de verkeerde plek, die ligt ongeveer een kilometer westelijker (daar staat ook Achterveld).
..
namen van (kleine) gebieden en vennen zijn sowieso heel vaak fout. Maar die van Olst is wel heel extreem ;)
Bah, ''Jezus loves you'', dat is fout op heel wat punten. :-X
Weet niet of dit een fout is of een militair gebied ofzo (1ste foto), maar meestal ziet het er dan anders uit (2de foto, waar toen die Hop zat):
Dat is inderdaad geen fout, men wil gewoon niet dat iedereen kan zien hoe militaire er uitzien
Twee maal Heeze kwam ik net tegen, onderste in Leende
Toch aardig wat gekke dingen dus. Is ook zo groots opgezet, dus helemaal foutloos zul je het natuurlijk nooit krijgen. Het verbaast me wel dat het meermalen voorkomt dat vrij grote dorpen naast elkaar dezelfde namen krijgen. Dat is best slordig.
Ik had het gemeld bij Teleatlas, maar het lijkt erop dat men er daar maar weinig van aan trekt.
Volgens the "Sightseer" is de gemeente westland vernieuwd.
http://mw1.google.com/mw-earth-vectordb/Imagery_Updates/imagery_updates.kml
Citaat van: hdijk op december 01, 2009, 13:00:39 PM
Volgens the "Sightseer" is de gemeente westland vernieuwd.
http://mw1.google.com/mw-earth-vectordb/Imagery_Updates/imagery_updates.kml (http://mw1.google.com/mw-earth-vectordb/Imagery_Updates/imagery_updates.kml)
In ieder geval aan de bovenkant helemaal fout, want er zit een groot stuk Den Haag bij.
En langs de kust hebben ze lijn ook wel raar getrokken.
Ik neem dus maar aan dat er aan de andere delen van de grens ook wel wat zal mankeren.
Op bijgaand kaartje heb ik in geel het tot Den Haag behorende deel aangegeven.
--
Groeten, Herman van der Meer
Citaat van: HPM op december 01, 2009, 13:51:57 PM
Citaat van: hdijk op december 01, 2009, 13:00:39 PM
Volgens the "Sightseer" is de gemeente westland vernieuwd.
http://mw1.google.com/mw-earth-vectordb/Imagery_Updates/imagery_updates.kml (http://mw1.google.com/mw-earth-vectordb/Imagery_Updates/imagery_updates.kml)
In ieder geval aan de bovenkant helemaal fout, want er zit een groot stuk Den Haag bij.
En langs de kust hebben ze lijn ook wel raar getrokken.
Ik neem dus maar aan dat er aan de andere delen van de grens ook wel wat zal mankeren.
Op bijgaand kaartje heb ik in geel het tot Den Haag behorende deel aangegeven.
--
Groeten, Herman van der Meer
Oh sorry, ik heb't zelf Westland genoemd. Het gaat erom dat de betreffende satelietbeelden binnen het polygoon vernieuwd zouden moeten zijn.
OK. Dat had ik niet begrepen. Ik dacht dat een nieuwe grens was bepaald.
--
Groeten, Herman van der Meer