Misschien kan er even gekeken worden naar de locatie "De" Zoogenbrink? Daar zijn de coördinaten van verdraaid. De locatie 'Zoogenbrink' is wel correct ingevoerd.
Verder zijn de coördinaten achter de namen van Sallandse heuvelrug wat lastig / verwarrend. Misschien handiger om de atlas aan te houden?
Zoogenbrink; opgelost.
CiteerVerder zijn de coördinaten achter de namen van Sallandse heuvelrug wat lastig / verwarrend. Misschien handiger om de atlas aan te houden?
Wat bedoel je precies? Er staan geen coördinaten achter die namen, maar atlasblokken. http://www.waarneming.nl/gebied_bekijk.php...e=&werkgroep=O# (http://www.waarneming.nl/gebied_bekijk.php?partial_name=sallands&provincie=&werkgroep=O#)
Precies, dat bedoel ik.
Als je die niet voorhanden hebt, begin je er niets mee.
Zijn ze niet te veranderen in Amersfoort-coördinaten, die zijn wat gebruikelijker.
Andre, die gebieden zijn zo ingevoerd door de plaatselijke werkgroep.
die vonden dat blijkbaar handig.
in principe overbodige informatie.