Na het omzetten van waarnemingen.nl ontbreken nu een aantal waarnemingen van mij op mijn jaarlijst van 'vogelarchief limburg'.
Op de jaarlijst van 'waarnemingen.nl' zelf staan ze wel.
Ik heb geprobeerd enkele - die mij opgevallen zijn - weer toe te voegen maar ze willen niet verschijnen in de lijst van vogelarchief limburg en ze komen dan dubbel te staan in de lijst van waarnemingen.nl (inmiddels weer terug gecorrigeerd)
Ik neem aan dat er nog aan gewerkt wordt.
Paul, dan vallen die waarnemingen buiten de rode lijn in dit scherm
http://limburg.waarneming.nl/area_map.php (http://limburg.waarneming.nl/area_map.php)
zonee dan graag een link naar een waarneming die niet in http://limburg.waarneming.nl (http://limburg.waarneming.nl) te zien is
Hallo Hisko, kijk hier eens naar.
Bevinden zich allemaal in limburg.
waterspreeuw 24-07-2005: http://waarneming.nl/waarneming/view/40252103 (http://waarneming.nl/waarneming/view/40252103)
waterspreeuw 15-04-2007: http://waarneming.nl/waarneming/view/2286546 (http://waarneming.nl/waarneming/view/2286546)
noordse nachtegaal 16-05-2006: http://waarneming.nl/waarneming/view/1203445 (http://waarneming.nl/waarneming/view/1203445)
krekelzanger 18-05-2007: http://waarneming.nl/waarneming/view/2436472 (http://waarneming.nl/waarneming/view/2436472)
krekelzanger 19-05-2007: http://waarneming.nl/waarneming/view/2519031 (http://waarneming.nl/waarneming/view/2519031)
krekelzanger 24-05-2007: http://waarneming.nl/waarneming/view/2499156 (http://waarneming.nl/waarneming/view/2499156)
woudaap 16-07-2008: http://waarneming.nl/waarneming/view/4707923 (http://waarneming.nl/waarneming/view/4707923)
kwartelkoning 15-05-2008: http://waarneming.nl/waarneming/view/4313044 (http://waarneming.nl/waarneming/view/4313044)
ja maar niet binnen de werkgroep polygoon
de eerste afbeelding laat jouw waarneming zien
de tweede de werkgroep polygoon
dan valt die daar echt buiten
sjef teeuwen of ran schols kunnen de werkgroep polygoon aanpassen
wat een rare belijning die werkgroep polygoon; waarom volgt deze de landgrens niet?
de polygoon van waarnemingen.nl volgt toch ook de landgrens want daar zijn ze wel zichtbaar.
omdat die niet correct ingetekend is ?
dat soort vragen moet je even bij de twee genoemde personen neerleggen.
in elk geval bedankt voor de uitleg