Hi, met de nieuwe versie van obbsmap (versie 9.1.5) krijg ik spikes in mijn transecten. Die ontstaan als ik een waarneming handmatig een positie geef. Zie aangehaakt screenshot voor een voorbeeld. Het vreemde is dat dat niet bij alle waarnemingen gebeurt (?). De totale transect lengte schiet door deze bug ook aardig door het dak.....
groet Peter
Hallo Peter,
Hier ga ik naar kijken.
Kan je een linkje geven naar het betreffende transect?
Alex.
En zou je ook eens na willen denken over hoe dit zou kunnen ontstaan. Een snel testje van me geeft een keurig transect, met een 'los' punt voor een op de kaart gecorrigeerde waarneming.
Citaat van: Alex Kwak op maart 22, 2023, 09:21:35 AMHallo Peter,
Hier ga ik naar kijken.
Kan je een linkje geven naar het betreffende transect?
Alex.
Hi Alex,
hier link naar transect
https://waarneming.nl/locations/transects/143277/
Citaat van: Alex Kwak op maart 22, 2023, 09:25:43 AMEn zou je ook eens na willen denken over hoe dit zou kunnen ontstaan. Een snel testje van me geeft een keurig transect, met een 'los' punt voor een op de kaart gecorrigeerde waarneming.
Kijk ook naar mijn voorbeeld, daar zijn ook waarnemingen die wel goed (los) liggen van transect. Overigens hardware (telefoon) is gelijk gebleven, daar ligt het niet aan ...
Geen idee hoe dit onstaat, het lijkt erop dat de app de coordinaat van de waarneming bij de coordinaten (lijst?) van de track stopt. Ik weet niet hoe dat er in jouw code uitziet maar mss mix je ergens variabele namen/geheugen pointers?
Hallo Peter, excuses voor de vertraging.
Dit is inderdaad raar. Ik maak er een issue voor aan.
Peter, kan je me nog de logfiles van de dag van upload geven?
Dat gaat niet meer automatisch vanuit ObsMapp, je mag me mailen op alex@waarneming.nl voor instructies.
gemailed ....
Opgelost in de komende update 9.2