Wanneer ik een KML export maak van mijn waarnemingen staan in de file alle waarnemingen 3x erin. En zo worden ze ook getoond in google earth. Klopt dit?
Een voorbeeld:
<Document>
<Placemark>
<name>2023-02-12 4 Kraanvogel</name>
<description><![CDATA[Datum: <a href="https://waarneming.nl/observation/263858612/">2023-02-12 14:58</a><br>Aantal: 4<br>Soort: Kraanvogel - Grus grus<br>Details: gezien]]></description>
<Point>
<coordinates>6.36808,52.9939</coordinates>
</Point>
</Placemark>
<Placemark>
<name>2023-02-12 4 Kraanvogel</name>
<description><![CDATA[Datum: <a href="https://waarneming.nl/observation/263858612/">2023-02-12 14:58</a><br>Aantal: 4<br>Soort: Kraanvogel - Grus grus<br>Details: gezien]]></description>
<Point>
<coordinates>6.36808,52.9939</coordinates>
</Point>
</Placemark>
<Placemark>
<name>2023-02-12 4 Kraanvogel</name>
<description><![CDATA[Datum: <a href="https://waarneming.nl/observation/263858612/">2023-02-12 14:58</a><br>Aantal: 4<br>Soort: Kraanvogel - Grus grus<br>Details: gezien]]></description>
<Point>
<coordinates>6.36808,52.9939</coordinates>
</Point>
</Placemark>
Johan, ja die bug was al geregistreerd
oke duidelijk. kon hem ff nergens terugvinden