Waarom is de nauwkeurigheid (van lokatie bedoel ik) van de waarneming zo verschillend en soms zo laag bij ingevoerde waarnemingen met obsidentify ?
Misschien staat het antwoord hier tussen: https://forum.waarneming.nl/index.php/topic,471035.msg2463043.html#msg2463043
nee. Het gaat erom dat de nauwkeurigheid van de locatie door obsidentify soms gezet wordt op 12 m maar soms ook op bv. 1400 m. Mss is het eerder een topic voor het programma van obsidentify ?
Citaat van: Sterckx op juni 07, 2021, 11:51:06 AM
nee. Het gaat erom dat de nauwkeurigheid van de locatie door obsidentify soms gezet wordt op 12 m maar soms ook op bv. 1400 m. Mss is het eerder een topic voor het programma van obsidentify ?
Ja, vooral daar melden :duim:
De 4e post in dit topic legt uit hoe het werkt:
https://forum.waarneming.nl/index.php/topic,470782.0.html
de enige waarheid staat hier https://forum.waarneming.nl/index.php/topic,476584.msg2434797.html
Citaat van: hiskodevries op juni 07, 2021, 15:57:08 PM
de enige waarheid staat hier https://forum.waarneming.nl/index.php/topic,476584.msg2434797.html
Als dat werkelijk de waarheid is, dan wordt hier:
Citaat van: Sterckx op juni 07, 2021, 11:51:06 AM
Het gaat erom dat de nauwkeurigheid van de locatie door obsidentify soms gezet wordt op 12 m maar soms ook op bv. 1400 m.
dus een bug gemeld.
Obsidentify bepaald geen nauwkeurigheid. Dat is een parameter in de exif van foto's , tenzij die parameter leeg is, dan 999
Bij de eerstvolgende update van obsidentify kun je waarnemingen met een precisie >1000 niet meer 'bewaren'
bedankt voor de reacties ,
ik kan me het best vinden in de verwijzing van Maakum
Citaat van: hiskodevries op juni 07, 2021, 20:59:30 PM
Bij de eerstvolgende update van obsidentify kun je waarnemingen met een precisie >1000 niet meer 'bewaren'
:duim: