Nieuwe start
Nog maar weinig vraagjes:
D.O.K. terrein Den Helder
Ossenkampweg Zeewolde
Maasvlakte, Papegaaibek Rotterdam
Camping Bouwlust Maasland
Skrins Friesland 172-570
Staat genoteerd.
In Friesland staat het dorp Grou er twee keer in een keer als Grou en een keer als Grouw.
Dit geldt ook voor Blije, staat erin als Blije en Blija coordinaat is 186-596
En ook voor Duurswouderheide, staat erin als Duurwoudsterheide en Duurwoude heide
bedankt vincent ik dacht eerst dat het twee verschillende waren.
allen aangepast
Tja, moeten we de gebiedslijsten ook maar meertalig maken :-) Brussel/Bruxessls inimaal twee namen, Keulen, Koln en in het engels Cologne.
Dus voor de internationale lijst..
Ik was net even op zoek naar een document over albanie, kwam ik de volgende datafile tegen..Het geeft ongeveer aan wat allemaal opgeslagen (kan) worden bij het verzamelen van bijvoorbeeld insecten. Voor kranswieren gebruik ik andere velden maar er zijn zeker overeenkomsten. Om problemen met landen te voorkomen worden vaak meerdere gegevens tegelijk opgeslagen over de locatie, dus land, provincie/eiland, grote stad, plaats(je) met inwoners, beschrijvingplaats/natuurgebied, gebergte. Verder informatie of collectie gegevens. Ik geef toe dat het wat overdone is voor waarneming.nl..
DATAFILE 'ODONATA OF THE MIDDLE EAST'
ID record number -
GENUS(LIT) text 50
SPECIES(LIT) text 50
SUBSPECIES(LIT) text 50
GENUS text 50
SPECIES text 50
SUBSPECIES text 50
COUNTRY text 100
PROVINCE text 100
LOCALITY text 150
HABITAT text 100
ASL1 text 10
ASL2 text 10
CO-ORDINATES text 50
UTM text 10
DATE1 text 8
DATE2 text 8
STATION text 20
NUMBER text 3
GENDER/STAGE text 2
RECORDTYPE text 20
LEG text 100
IDENTIFICATION text 100
COLLECTION text 100
LITERATURE text 50
NOTE text 100
DATA-SET text 50
GENUS(LIT), SPECIES(LIT) and SUBSPECIES(LIT)
These fields are only used in the case that the record originates from literature. The fields contains the name under which the record was published. For instance: as a record is published as 'Agrion splendens' the field GENUS(LIT) should contain the word 'Agrion'. The field GENUS holds the new name 'Calopteryx'. This is also done in the case of a misidentification. In this way it is possible to trace back old records to their original publication.
GENUS, SPECIES and SUBSPECIES
These fields contain the name of the observed species.
COUNTRY
Contains the name of the country.
PROVINCE/ISLE
Contains the name of the province or the name of the Isle.
LOCALITY
Contains a description of the site were the species was recorded. If the record originates from literature it should be (exactly) the same as in the paper.
HABITAT
Contains a short description of the habitat.
ASL1 and ASL2
The field ASL1 contains the height of the place of recording. In cases that only a range is known (e.g. 300-500m) the field ASL1 should contain the lowest and ASL2 the highest height. By splitting this in two fields it remains possible to calculate the preferred height.
CO-ORDINATES
The field contains the #CO-ORDINATES# of the place of recording. For convenience we do not use the degree symbol. The co-ordinates should be given as: 32'54N 35'38E.
UTM
This field contains the location of the recording using the UTM-grid.
DATE1 and DATE2
The field DATE1 contains the date of recording. In cases that record were gathered on several dates or that the exact date in not known the field ASL1 should contain the first date of the observation period and ASL2 the second date of the observation period. By splitting these this in two fields it remains possible to use the data for calculating the flight-period.
STATION
The field STATION can be used for the number of the locality used in a publication. In the case of original-data it can also be used for a private code used for the locality.
NUMBER and GENDER/STAGE
The field number contains the number of individuals seen or collected. The number corresponds directly with the field GENDER/STAGE. In this field (GENDER/STAGE) a number is given which corresponds with the list below. A record with a 12 in the field NUMBER and 9 in the field GENDER/STAGE means that 12 exuviae of unspecified gender were found. The disadvantage of this way of notation is that you need (e.g.) three records for a writing down that you saw 2 males, 1 female and 5 exuviae. On the long run this notation has the advantage that you can easily select (e.g.) only records of teneral individuals in order to determine the emergence-period.
Numbers used in the field GENDER/STAGE
1. male adult
2. female adult
3. adult (gender unspecified)
4. teneral male
5. teneral female
6. teneral adult (gender unspecified)
7. exuvia male
8. exuvia female
9. exuviae (gender unspecified)
10. larva
11. tandem or copula
12. ovipostion
RECORD-TYPE
There can be three different types op records:
- Literature
This is used in the case a record originates from literature.
- Collection
This is used in the case that the record is based on collected specimens.
- Observation
This is used in the case a species was observed but not collected.
In the case that you saw 100 specimens and collected only 2 specimens you can decide to make two record in order to safe all available information. One record will contain the number '100' in the field NUMBER and the word 'Observation' in the field RECORD-TYPE. The other record will contain the number '2' in the field NUMBER and the word 'Collection' in the field RECORD-TYPE. This notation as two records has the advantage that you can have information on the numbers observed in the field and still know exactly how many individuals are present in the collections.
LEG
Contains the name(s) of the persons or expeditions who collected the specimens. This should begin with the surname. For example: Donata, O. & Fly, D.
IDENTIFICATION
Contains the name(s) of the persons who did the identification of the specimens.
COLLECTION
Contains the name of the person or institute were the collected individuals are stored.
LITERATURE
The field should contain the reference in the case that the data originate from literature (e.g. Kleukers, 1998).
NOTE
This field gives room for additional notes.
DATASET
The database contains data from several persons or collections. Each additional database which added to the large database is marked by filling the field DATASET with a unique name. In the case that G.J. van Pelt sends me a second file with new data the field DATASET would contain the word 'PELT-2'. In this way it is possible to find and change retrieved data.
Andre, dat is inderdaad een probleem ( voor friesland). Ik heb ooit alle plaatsnamen in 1 keer geladen, maar daar zit dus vaak de friese naam in. als ik via natuurloket.nl probeer de coordinaten te vinden dan kan die de plek niet vinden
Kan iemand voor mij gebied; Noorderweg, Soest
naar; Soest - Noorderweg veranderen?
Bedankt,
Jasper
Wat je wil... ;)
Aangepast.
Ik vind dat wat mooier staan, maar goed is veranderd zie ik.
Thanks, jasper
Jongens nog 1 gebiedje
Weet niemand Maasvlakte - Papegaaibek Rotterdam ?????
Hardegarijp staat twee keer in de gebiedenlijst een keer als Hurdegaryp (Friese naam) en als Hardegarijp.
Witmarsum staat er 2x in
CiteerJongens nog 1 gebiedje
Weet niemand Maasvlakte - Papegaaibek Rotterdam ?????
Vandaag toevallig geweest, en zag de naam Papegaaibek op 1 van de parkeerterreinen staan. Op de kaart viel toen ook duidelijk op waarom dat gebied zo heet...
Coordinaten waren: 64.7, 444
Staat genoteerd.
Bedankt voor de oplettendheid :duim:
Ik kwam nog een gebied tegen zonder gemeenthe naam en zonder waarnemingen.
Ik stel voor wissen.
Het was een gebied genaamd: Aardbeieneiland
Whaha :D
Geld ook voor Anna Friso Inlaag, Anna Friso Polder en Anna Friso Polder Kust
Geen waarnemingen aan gekoppeld en het zijn vage gebiedsnamen zonder gemeentenaam
Ze liggen in zeeland, en daar weet bob de weg niet ?
Ik heb een plaatsnaam die ik niet op de kaart kan vinden:
Nieuw balinge in drente
Het ligt 4 km onder Mantinge en 4 km ten Zuid Oosten van Drijber/Wijster en 6 km ten westen van Meppen aalden.
236-531 ac 237-531, waarschijnlijk in de gemeente beilen..stond inderdaad niet in de atlas die ik als eerste uit de kast trok (wolters noordhof tot mijn verbazing)
dan zijn we weer blij
Volgens mij zijn Alteveer gem de wolden en Alteveer gem hoogeveen het zelfde dorp en zou het dus Alteveer gem hoogeveen moeten zijn.
Zal het aanpassen Edwin.
Als je nog eens iets tegenkomt hoor ik het wel.
Done.
Er staat nu ook nog een Alteveen gem Noorderveld in.
Is dat wel een andere?
Ik ben bezig een beetje lijn te krijgen in de gebiedsnamen.
Ik doe het per provincie.
Ik heb nu Flevoland en Groningen onder handen genomen.
Worden er nu gebieden toegevoegd die niet voldoen aan de eisen (eigenlijk mijn eisen, maar verder doen weinig mensen het consequent) wijzig ik dit gebied.
Heb nu Flevoland en Groningen gehad.
Friesland inmiddels ook geheel herzien.
Nog 9 provincies te gaan... :P
Jongens nog twee gebieden uit mijn regio Soest,
*De Birkt; 150-464
*Kleine Melm; 150-465
Aangepast.
CiteerHardegarijp staat twee keer in de gebiedenlijst een keer als Hurdegaryp (Friese naam) en als Hardegarijp.
Witmarsum staat er 2x in
Wil iemand dit wijzigen?
CiteerFriesland inmiddels ook geheel herzien.
CiteerWorden er nu gebieden toegevoegd die niet voldoen aan de eisen (eigenlijk mijn eisen, maar verder doen weinig mensen het consequent) wijzig ik dit gebied.
Misschien handig om die eisen even te vermelden. Dat zou je werk kunnen besparen. Als mensen zelf gebieden toevoegen kunnen ze kiezen of ze zich aan die eisen willen houden. Ik heb Waskemeer zelf 2 keer toegevoegd en het stond er al een keer in.
En klopt het dat je amersfoortcoordinaten kwijtraakt: ik kan ze nergens terugvinden en in de export ontbreekt de ,:
214,6-563,8
214,1-564,4
Naschrift:
Ze zitten echt niet in mijn export maar ik heb ze wel met een , ingevoerd.
Witmarsum en Hardegarijp: aangepast.
CiteerEn klopt het dat je amersfoortcoordinaten kwijtraakt: ik kan ze nergens terugvinden en in de export ontbreekt de ,:
ik zie ze gewoon staan in mijn export
Boerenzwaluw Hirundo rustica Swallow 9920 31-3-2004 1 Hoogekampse plas Utrecht Utrecht foeragerend onbekend onbekend 1 139.4 457.5 314825
Gebiedsnaam: Test
Gemeente: Test
Provincie: Friesland
Omschrijving: test punten en komma;s 213,6-213.7
Type gebied: onbekend
Coordinaat hoog: 213
Coordinaat laag: 213.7
Kmhok:
Kaart locatie:
Dus kommas werken niet. :angry:
Hierbij mijn wenslijstje (alleen de cijfers achter de komma!)
en dan natuurlijk met een punt in plaats van een komma.
En verwijder meteen het gebied TEST
> 1. Ven op Allertsoog
> 216,2-3 ; 567,3-4
>
> 2. Ringven SBB
> 215,0 ; 567,2
>
> 3. Finepoel of Schanspoel
> 212,3-5 ; 565,9
>
> 4. 1e bovenloop Koningsdiep
> 211,7 ; 565,3
>
>
> 6. Freulevijver
> 210,2 ; 565,4 - 6
>
> 7. Bovenloop cascade
> 210,0 ; 565,7
>
> 8. Illegale ven
> 210,95 ; 565,8
>
> 9. Pu^pedobbe
> 215,4 ; 566,7
>
> 10. Blauwe bos - Sa^rpoel
> 216,6 -8 ; 563,1
>
> 11. Haulerpoel
> 216,6 - 562,5
>
> 12. BovenTjonger
> 217,1 - 560,1
>
> 13b. Waskemeer-Manderwijk
> 214,6 - 563,8
>
> 13b. Waskemeer-Manderwijk
> 214,1 - 564,4
>
> 14. Ganzemeer - sloot
> 213,9- 564,1
Naschrift:
Sorry.
Smiley (nou ja angry) nu in het juiste aantal op de juiste plek. Ik dacht al dat dat ook niet meer werkte! :wacko:
Van de 2e bovenloop heb ik geen coordinaten :( helaas
en alvast bedankt :duim:
Ik ben blij dat je coordinaten achter de punt kunt invoeren! :duim:
Goed gedaan!
Tot uw dienst...
Maar waarom al die boze smilies bij jou?
Wat zijn de coördinaten van 2e bovenloop?
komma`s werken ook niet. je moet een punt gebruiken (amerikaans). Als je toch een komma opgeeft kapt de database deze af tot de komma
De tekst in het betreffende schem aangepast
Citeer* = Hierbij slechts 1 ding invullen, of het kilometer blok, OF de X & Y Coördinaten. als de coordinaten cijfers achter de komma nodig hebben een punt gebruiken, dus 100.2
En nu zitten de coordinaten wel in de export!
Een tevreden gebruiker. :)
PS: de richtlijnen voor de naamgeving van een gebied zijn:
Wanneer het om een groot natuurgebied gaat, of om een gebiedje in een stad,
of dorp dan eerst het gebied en daarna de exacte locatie:
Lauwersmeer - Ezumakeeg
Oostvaardersplassen - Kleine Praambult
Utrecht - Tuinwijk
Amsterdam - Centrum
Eemshaven - Telpost
In de database staat Ballum, deze plaats ligt op Ameland. Wil iemand deze wijzigen in Ameland - Ballum, Ameland? Net als de andere plaatsen op de waddeneilanden
done
ik heb er twee zonder coordinaten:
De Harken Wymbritseradeel
Eemshaven - Telpost Eemsmond
Telpost = 034735
done
Drenthe is ook herzien..! Op naar Overijssel..
6485 Brug bij Laar (Dld) gramsbergen 223612 J is een gebied in Duitsland, lijkt me dat hij verwijderd moet worden.
ALthans ik denk dat het een gebied in Duitsland is, aan de afkorting Dld achter de naam..
<..Andre Hospers..>
Liever niet..ligt vlak bij de grens en daar werden de beeklibellen ook gezien..staat heel leuk op het kaartje als je die waarnemingen mee neemt !!
6437 Gildehauser Venn Duitsland 295352 J
Kan worden verwijderd neem ik aan..
<..Andre Hospers..>
Liever niet..ligt vlak bij de grens en kent veel leuke waarnemingen..heel aardig om even langs te wippen als je in de buurt bent.
Schoonmaakactie loopt t/m 30 november. Tot die tijd hebben gebruikers de tijd om buitenlandwaarnemingen in het binnenlandgedeelte aan te passen.
Berkhout, Berkhout (NH): 128-517
Ik kom hier maar spontaan mee want ik zag toevallig dat Berkhout nog op 0,0 stond.
Aha, ok Matthijs
Dubble gebiedsnamen:
Drenthe
Hollandscheveld
Yde
Gieterveen
Dalerpeel
Overijssel
Nederland
Rheeze
Rheezerveen
Vossemeer - De Zwaan
Vossemeer – Plaat
Gelderland
Ellecom
Groessen (Groessen en Groessen,Leuven)
Herwen
Kerk Avezaath (Kerkavezaath en Kerkavezaath Tiel)
Lobith
Rheden
Rozendaalsche Veld -> Atlasblok = 401411
Tolkamer
Velperwaarden (Velperwaard en Velperwaarden)
Wolfheze
Zwartebroek
Limburg
Geulle
Sint Odilienberg
Zeeland
Nisse e.o.
Scharendijke
Wemeldinge
Noord-Brabant
Engelermeer (3x)
Landhorst (4x)
Bedankt Vincent.
Ik ben druk bezig met het herzien van Gebiedsnamen en kom ook regelmatig dubbele tegen.
Ik voeg ze dan samen zodat er geen waarnemingen verloren gaan en het gebied maar 1x voorkomt.
Gr. Bob
Bob, doe je wel voorzichting in de werkgroepsregio`s.
Hoe bedoel je Hisko?
in limburg moet de Grote Peel - Nederweert, Groote Peel - Nederweert worden.
Kleine fout maar toch.
Overijssel is ook herzien.. op naar Gelderland.
Is aangepast Thijs
Waarom zo streng met de locaties in het buitenland?
Als je locaties langs de Duitse grens bekijkt dan kun je tenminste nog een fatsoenlijke stip ontwaren op de Nederlandse kaart, zeker als je de grensregio selecteert. Als je de wereldkaart neemt dan kun je niet op Duitsland inzomen en verliest zo'n stip voor mij veel van zijn waarde.
Of kun je straks ook inzomen op Dld en Belgie?
Voorstel:
kunnen buitenlandse locaties die met de Nederlandse Amersfoortcoordinaten/Rijksdriehoeksmeting zijn ingevoerd niet gewoon in het Nederland-gedeelte blijven?
It Mandefjild-Heideven-Heide fan Allardseach IFG
Gebied 6441 (wel waarnemingen) en 6537 (geen waarnemingen maar correcte gebiedsomschrijving) zijn hetzelfde. Gebiedsnaam 6441 moet zijn:
Mandeveld - Heideven in 'Heide van Allardsoog'
@6537 Mandeveld - Heideven - Allardsoog Bakkeveen 112832 216,567
@6465 Koningsdiep - 2e Bovenloop Bakkeveen 0,0
kunnen denk ik wel worden verwijderd: beide hebben geen waarnemingen.
tot slot:
6477 Koningsdiep - 1e Bovenloop Bakkeveen 112753 211.7,565.3
omschrijving moet zijn:
De Slotplaats, Brug over de Kleine bosslenk
212.3:565.8
-Natuurontwikkelingsproject met uitgegraven oude loop. Ondiep water van ong 200m2 midden in het bos.
- Open water met begroeide randen
Done.
Friesland - Buitendijks, Ferwerderadiel ->coördinaten 181-595
Done.
De dichtstbijzijnde plaats van De Deelen is Oldeboorn
Staat genoteerd, merci.
Hoorn, Hoorn NH (132-517)
Dit gebied vind ik niet meer als ik een waarneming wil toevoegen, echter wel als ik zoek in Gebieden.
Vreemd.
Jord
nu wel
Wiuwert (de Nederlandse naam is Wiewerd) -> 175-569
Friens -> 182-568
Verwerkt.
Het gebied Sneekermeer - Griende Dyk heb ik toegevoegd, alleen de "d" bij griende hoeft er niet in
Eernewoude staat 2x in de gebiedenlijst (als Eernewoude en Earnewald)
Aangepast.
ik heb er weer een paar
prov_nr naam gemeente
9 's-Gravenland Capelle a/d IJssel
9 Alblasserwaard
10 Baardwijkse overlaat Drunen
9 Binnenmaas
2 Blokker Blokker
6 Boetelerveld Raalte
9 Den Haag - Buijs Ballotstraat Den Haag
2 Den Helder - Strandslag Hengstenpad Den Helder
10 Ekenrooij Aalst-Waalre
3 Flietsterbosk Wûnseradiel
6 Giethoorn - noord. De Wieden.
7 Heerderstrand Heerde
7 Hekenbroek
9 Hoeksche Waard - diversen
4 Lauwersoog - Camping
2 Markermeer - Zuidoost Muiderberg
10 Megen Megen
2 Nieuw Sloten Amsterdam
10 nieuwe tongelreep leenderbos leende
9 Papendrecht Papendrecht
10 pastoorsweijer bergeyk
12 Schelphoek, Westerschouwen
6 Staphorsterveld Staphorst
5 Steenbergen - Zandgat Noordenveld
9 Wateringse Veld Den Haag
3 Wylde Merk Gaasterlân-sleat
Giethoorn Noord. De Wieden = De Wieden lijkt me.
Blokker, Blokker: 134-519
Citeer9 's-Gravenland Capelle a/d IJssel
10 Baardwijkse overlaat Drunen
2 Blokker Blokker
6 Boetelerveld Raalte
10 Ekenrooij Aalst-Waalre
7 Heerderstrand Heerde
4 Lauwersoog - Camping
2 Markermeer - Zuidoost Muiderberg
10 Megen Megen
10 nieuwe tongelreep leenderbos leende
9 Papendrecht Papendrecht
6 Staphorsterveld Staphorst
5 Steenbergen - Zandgat Noordenveld
9 Wateringse Veld Den Haag
Aangepast.
* Alblasserwaard betreft een hoofdgebied, waarbinnen de verschillende polders en dorpjes vallen gelegen tussen de Lek en de Merwede zo even uit mijn hoofd gezegd. Weet niet hoe coordinaten hiervoor ingevuld dienen te worden.
* Hoeksche Waard - diversen lijkt mij ook zo'n gebied waar heel lastig coordinaten aan vast te plakken zijn.
Blijft dus over:
- Binnenmaas
- Den Haag - Buijs Ballotstraat
- Den Helder - Strandslag Hengstenpad
- Flietsterbosk Wûnseradiel
- Giethoorn - noord. De Wieden
- Heerderstrand Heerde
- Hekenbroek
- Nieuw Sloten Amsterdam
- pastoorsweijer bergeyk
- Schelphoek, Westerschouwen
- Wylde Merk Gaasterlân-sleat
Wyldemerk 164-542, de dichtstbijzijnde plaats is Rijs (Gaasterlân-Sleat is de echte gemeente)
Flietsterbosk 160-567, de dichtstbijzijnde plaats is Witmarsum (Wûnseradiel is hier weer de echte gemeente)
Aangepast. Blijven over:
- Binnenmaas
- Den Haag - Buijs Ballotstraat
- Den Helder - Strandslag Hengstenpad
- Giethoorn - noord. De Wieden
- Heerderstrand Heerde
- Hekenbroek
- Nieuw Sloten Amsterdam
- pastoorsweijer bergeyk
- Schelphoek, Westerschouwen
Giethoorn de Wieden = De Wieden (bestaat al)
Samengevoegd.
# Naam Gemeente kmblok Coordinaten hoofdgebied
5427 maasoever Bokhoven 452145 144,416 N (met waarnemingen)
5428 maasoever Bokhoven 452145 144.5,416.5 N
Het gebied maasoever Bokhoven komt twee keer voor. Het enige verschil lijkt het id en een precieze locatie.
De een heeft als tooltiptekst 'uiterwaarden' en de ander 'begroeiing in uiterwaarden'.
Ik heb voor mijn eerste 4 waarnemingen gekozen voor het gebied waar al gegevens aan hingen.
Als ik een waarneming toe wil voegen aan mijn bestaande lijst weet ik niet welke van de twee ik moet kiezen om alle waarnemingen bij een gebied te houden
Ik zie een aantal oplossingen:
1. In de combobox het id weergeven
2. Maasoever zonder waarnemingen verwijderen
3. De tekst 'Maasoever' bij id = .... wijzigen in 'Maasoever - uiterwaarden'
of iets dergelijks?
Aan id 5427 hangen o.a. mijn waarnemingen.
en hoort het gebied niet te heten: Bokhoven - Maasoever in plaats van gewoon ''Maasoever"
kan worden samengevoegd door een admin, waarbij de waarnemingen gewoon mee overgebliept worden
Samengevoegd, naam aangepast.
Kan er ook nog even naar de "Grote Grijze Snip"- locatie worden gekeken, is Kortgene - Middelplaten nu hetzelfde als Middelplaten - Veerse Meer (of hoe ze ook heten) ?
Pastoorsweijer = 155-366
Binnenmaas = 96-424
Giethoorn = 202-528
Oudenbosch = 95-400
Oudendijk NH = 127-513
Oudenhoorn = 73-427
Greonterp = 164-559
Olterterp = 203-564
Scherpenzeel (fr) = 188-538
Scherpenzeel = 162-455
Verwerkt.
Die Middelplaten zijn inderdaad hetzelfde gebied. Welke van de 2 zal ik schrappen?
zou het niet Veerse meer -middelplaten moeten worden ?
Ja, dat vond ik nou ook. Doe ik dat wel.
't Waar = 259-583*
't Zandt = 247-599*
Achthuizen = 78-412*
Achtmaal = 99-385*
Adorp = 231-588*
Afferden (Lb) = 198-405*
Albergen = 249-488*
Alblasserwaard = 108-432*
Alem = 152-422*
Almen = 218-464*
Almkerk = 125-420*
Altfast = 167-429*
America = 196-383*
Ammerzoden = 143-418*
Amstenrade = 192-328*
met * = verwerkt
Andel = 132-422*
Ane = 241-515*
Anerveen = 241-517*
Anevelde = 240-513*
Appingedam = 253-594*
Appense bos = 204-469*
Arriën = 227-505*
Asch = 150-438*
Augsbuurt = 207-587*
Augustinusga = 207-581*
Axel = 52-365*
Azewijn = 218-434*
Baard = 174-573*
Baexem = 190-360*
Bakel = 180-391*
Baneheide = 197-314*
Banholt = 185-311*
Bantega = 183-540*
Barchem = 227-460*
Batenburg = 172-426*
Bavel = 116-398*
Beegden = 192-356*
Beek = 210-436*
Beemte = 196-474*
Beesel = 201-364*
Beetgume = 175-583*
Bellingwolde = 275-572*
Belt-schutsloot = 201-521*
Bennebroek = 101-482*
Bergontheim = 238-505*
Bergharen = 174-429*
Berghem = 168-420*
met * = verwerkt
Dat doe ik morgen wel, okee? :P
In ieder geval reuze bedankt!
Is goed :duim: maar ik heb nog 1 briefje. Dan kan je morgen ook vooruit ook :P
Berkel-Enschot = 138-399*
Berlicum = 156-410*
Berlikum = 172-584*
Bern = 140-418*
Beugen = 193-410*
Beutenaken = 188-310*
Bevermeer = 208-445*
Bierum = 253-601*
Biest houtakker = 139-391*
Biezenmortel = 140-404*
Blije = 187-596*
Bocholtz = 199-314*
Boelenslaan = 206-575*
Boer = 167-581*
Boesingheliede = 110-486*
Boijl = 210-547*
Boksum = 178-577*
Bonte bok = 198-553*
Boornbergum = 199-567*
Borgsweer = 264-592*
Bornerbroek = 242-481*
Bornwird = 193-595*
Bosschenhoofd = 96-397*
Botlek = 79-433*
Bourtang = 276-560*
Boven leeuwen = 166-433*
Braamt = 215-438*
Brandemeer = 174-544 ---?
Brantgum = 240-440*
Breugel = 164-392*
Briltil = 222-584*
Succes :duim:
met * = verwerkt
Vincent schreef: Engelenmeer 3X
In de database zit nog steeds:
# Naam Gemeente kmblok Coordinaten hoofdgebied
5228 Engelen ´s hertogenbosch 452155 144,415 N
5918 Engelenmeer 's-Hertogenbosch 0,0 N
5474 Engelenmeer s-Hertogenbosch 453412 156.458,413.915 N
4797 Engelermeer 's-Hertogenbosch 453221 145,413 N
Voor mijn gevoel heet het dorp Engelen en het meer erbij het Engelermeer en zijn er dus 2 overbodige meren, alleen staan er andere coordinaten bij.
Klopt dit?
Google levert op:
http://duikstekken.nl/duikstekken/detail.php?stekid=engmee (http://duikstekken.nl/duikstekken/detail.php?stekid=engmee)
Alias - Engelermeer
2e alias - de Haverleij
Plaats - Den Bosch
Omschrijving - De plek heet eigenlijk Engelermeer. De oostzijde (aan de kant van 's Hertogenbosch) wordt ook wel de Haverleij genoemd (naar de kasteelwoningen aldaar).
Vincent schreef: (http://www.waarneming.nl/forum/index.php?showtopic=469&st=45)
Minder belangrijk voor mij, maar Vincent noemde ook nog Landhorst (4x) en dat zit er nog steeds in:
In het algemeen is het gebied met het laagste id geloof ik het beste.
# Naam Gemeente kmblok Coordinaten hoofdgebied
6252 Landhorst Landhorst 465124 183,403 N
6342 landhorst st anthonis 0,0 N
6341 landhorst st anthonis 0,0 N
6343 landhorst st anthonis 0,0 N
Optilete,
Kun je hier nog verder naar kijken ?
Als ik neem:
http://www.waarneming.nl/gebied.php?id=4797&werkgroep=O (http://www.waarneming.nl/gebied.php?id=4797&werkgroep=O)
dan heb ik 10 vogelwaarnemingen voor KNNV LJ
Neem ik een metagebied
http://www.waarneming.nl/gebied.php?id=697...kgroep=O&meta=J (http://www.waarneming.nl/gebied.php?id=6972&werkgroep=O&meta=J)
dan zie ik voor Englermeer maar twee entries staan:
Bergeend 2 ter plaatse
Kolgans 14 ter plaatse
dus waar die andere 8 gebleven zijn.
CiteerBrandemeer = 174-544 ---?
Welke van de 2 Brandemeer hebben we het over? Beiden hebben al coördinaten. Zijn die fout?
Volgens mij kloppen Landhorst + Engelermeer weer.
probleem ligt ergens in de berekening van het einde van de pagina.
moet ik eens wat dieper induiken.
Opgelost, volgende keer even in bugs melden dank U
Coördinaten Friesland:
(de naam tussen haakjes is de Nederlandse)
Aldtsjerk (Oudkerk) 188-586*
Baaium 171-575*
Bears (Fr) 178-574*
Boazum (Bozum) 175-566*
Britswert 174-569*
Broek 181-554*
Broeksterwoude 195-587*
Burdaard (Birdaard) 187-589*
Burgum (Bergum) 195-578*
Cornjum 181-584*
De Knipe 194-553*
De Tike 198-574*
De Valom 196-586*
De Veenhoop 192-568*
De Wilgen 198-568*
Deinum 177-578*
Dongjum 165-580*
Droge Ham 203-579*
Driesum 199-590*
Dokkumer niewe zijlen ->dichtstbijzijnde plaats Dokkumer nieuwe zijlen*
Drents Friese Woud en Kale Duinen ->dichtstbijzinde plaats Appelscha*
Doniaburen staat er dubbel in (andere gemeentenaam maar zelfde plaats)*
Fochteloërveen ->dichtstbijzinde plaats Ravenswoud*
met * = verwerkt
Mieden staat er niet dubbel in.
Ik heb zelf ook een zooitje opgezocht. Bij de volgende gebieden zijn wél waarnemingen geregistreerd, maar weet ik níet de coördinaten:
Heerderstrand (Heerde)
Hekenbroek
Hoeksche Waard - diversen
Ooienvaarsnest Eindhoven
Zwarte Water (algemeen) Zwolle>>Monding Zwartewaterland
<Naschrift: Zwarte Water is het gebied met de Kievitsbloemen en Zwartewaterland is de gemeente met de provincies Genemuiden en Zwartsluit:
Geef maar coordianten van Genemuiden:
Genemuiden-Zwartewater-Monding Zwartewater: 198-516)
>
CiteerHeerderstrand (Heerde)
Hekenbroek
Hoeksche Waard - diversen
Ooienvaarsnest Eindhoven
Zwarte Water (algemeen) Zwolle>>Monding Zwartewaterland
Die kan ik helaas niet vinden in de topografische atlas.
<Naschrift aho: Zwarte Water is het gebied met de Kievitsbloemen en Zwartewaterland is de gemeente met de provincies Genemuiden en Zwartsluit:
Geef maar coordianten van Genemuiden:
Genemuiden-Zwartewater-Monding Zwartewater: 198-516)
>
Ik ook niet, misschien gebieden met een dubbele naam (een lokaal en een normale naam :huh: )
Paesens - oost, dichtstbijzijnde plaats ->Paesens*
Mokkenbank, dichtstbijzijnde plaats -> Laaksum*
Skrins, dichtstbijzijnde plaats -> Skrins*
Sondelerleijen, dichtstbijzijnde plaats -> Sondel*
Steile Bank, dichtstbijzijnde plaats ->Oudemirdum*
Tjeukemeer, dichtstbijzijnde plaats ->Echtenerbrug*
Wierum - oost, dichtstbijzijnde plaats ->Wierum*
Wierum 't schoor, dichtstbijzijnde plaats ->Wierum*
Zevenhuizen , dichtstbijzijnde plaats -> Zevenhuizen*
met * = verwerkt
Hekenbroek ten oosten van doesburg , eigenlijk het hekenbroek
Hoeksche Waard - diversen ruim rondom klaaswaal
Heerderstrand ontginningsplaas te nweste nvan heerde
Het Hekenbroek 210-447
die drie heb ik al gedaan
alleen deze twee nog
Ooienvaarsnest Eindhoven
Zwarte Water (algemeen)
<Naschrift: Zwarte Water is het gebied met de Kievitsbloemen en Zwartewaterland is de gemeente met de provincies Genemuiden en Zwartsluis waar het zwarte water door heen stroomt:
Geef maar coordianten van Genemuiden:
Genemuiden-Zwartewater-Monding Zwartewater: 198-516)
>
En de vraag of KNNV LJ Den Bosch/
http://www.waarneming.nl/gebied.php?id=697...groep=O&start=0 (http://www.waarneming.nl/gebied.php?id=6972&werkgroep=O&start=0)
was een fout met einde pagina ?
Werkt de sortering toevallig ook niet helemaal goed ?
De pagina-nering is trouwens al honderd maal beter dan vanochtend.
Nee de bepaling van het aantal gevonden records hield geen rekening met de meta gebieden. Maar als je je email eens leest dan zie je dat al je gebeden zijn verhoort
Even een stukje Limburg gedaan:
Meijel 189-372
Eygelshoven 202-322
Grashoek 193-374
Hoensbroek 193-374
Hulsberg 188-322
Koningsbosch 194-340
Maasbree 201-374
Maastricht-Airport 181-324
Verwerkt.
Ik zou graag de coördinaten van Ooienvaarsnest Eindhoven weten. Omschrijving van gebied: Groot meer en een zandvang. De dommel loopt er doorheen. - Open water met begroeide randen.
Iemand een idee?
even zoeken
Eindhoven ooienvaarsnest heb ik ingevoerd. cooordinaten zijn 158-380
Dan hoef ik niet verder meer te zoeken :P
Yes! :D
Merci.
Broekhuizen = 209-389
Broekhuizenvorst= 209-390
Bruchem= 145-422
Bruchterveld= 241-505
Bruine haar = 244-500
Buchten= 185-339
Budel= 168-364
Budel-Schoot= 168-362
Buggenum= 196-360
Buitenkaag= 99-470
Burgerbrug= 109-529
Burgerveen= 107-473
Burum= 211-588
Buurmalsen= 148-434
Cadier en Keer= 182-316
Castelre= 113-382
Castenray= 145-379
Cillarshoek= 96-422
De Poppe staat er 2 x in
De Rips is Rips
De Slaag staat er 2 x in
Wolsum 165-561
Wirdum 182-573
Winsum 171-573
Wjelsryp (Welsrijp) 169-575
Woudsend 171-550
Ypecolsga 169-549
Zandhuizen 207-548
Zwaagwesteinde 198-585
Zwagerbosch 199-584
Zweins 169-578
Daarle = 233-495
De Bult = 205-536
De Glind = 163-459
De Goorn = 125-515
De Heen = 78-403
De Krim = 238-519
De Kwakel = 114-473
De Moer = 129-404
De Rijp = 119-508
Nieuwersluis (utr) = 129-467
Merselo 192-393
Merkelbeek 193-329
Vrouwenparochie 176-588
Vlieland - Boswacterij Oost-Vlieland 133-590
Waskemeer 214-563
Wanswert (Wanswerd) 186-590
Warns 156-543
Weidum 178-573
Westergeest 201-589
Wouterswoude 197-590
Westhem 166-558
Waaksens (Waaxens in het Nederlands) 165-569, (gemeente Littenseradiel)
Waaxens 190-596
Nog een paar in Limburg:
Mook 189-418
Mookerheide 190-418
Moorveld 181-325
Munstergeleen 188-331
Neer 196-363
Neeritter 184-352
Nunhem 195-362
Genoeg voor vandaag.
Pffffieuw. Ik loop weer bij.
CiteerGenoeg voor vandaag.
Daar sluit ik me volledig bij aan :)
PUIK werk heren!!!
:duim:
als een paar mensen een provincie voor zijn rekening nemen dan kan je het makkelijk bijhouden!!! Ik zou dan Noord-Brabant voor mijn rekening nemen (is niet vaak gedaan zie ik.)
Een paar van Noord Brabant
Den Dungen = 154-409
Diessen = 140-387
Dorst = 118-400
Drimmelen = 115-413
Drongelen = 132-414
Duizel = 149-375
Dussen = 126-416
Eersel = 150-375
Eethen = 132-426
Elsendorp = 181-399
Elshout = 138-413
Esbeek = 138-386
Esch = 148-402
Escharen = 180-417
Galder = 113-392
Gassel = 182-417
Gastel = 167-366
Geffen = 160-417
Gemonde = 153-404
Genderen = 134-416
Giessen = 131-422
Groeningen = 197-402
Haaren = 144-401
Haarsteeg = 142-414
Haghorst = 142-390
Halsteren = 78-393
Handel = 177-399
Hapert = 146-376
Even nog een stukje Limburg:
Doenrade 191-331
Eckelrade 181-312
Egchel 195-369
Ell 183-359
Haler 182-355
Grathem 187-356
Hegelsom 198-383
Heibleom 190-368
Heide 192-343
Heijenrath 189-309
Helden 197-370
Holtum 185-339
Horn 193-358
Hunsel 184-355
Ingber 188-314
Ittervoort 185-353
Jabbek 193-332
Lemiers 197-310
Leunen 196-391
Heide 194-390
Leveroij 187-362
Weer wat interessante literatuur om te lezen :P ;)
CiteerWeer wat interessante literatuur om te lezen :P ;)
???
Ach laat ook maar, was als een grap bedoelt. Misschien snappen andere hem wel :(
die gegevens???
Ow sorry had hem even niet door :wacko: :P
Thijs
Citeerdie gegevens???
Ja, die bedoelde ik!
Ja, het was net of ik een spannende roman aan het lezen was. ;)
Ik verbaas me over de plotselinge enthousiaste inzet van jullie :)
Afijn, ik loop weer helemaal bij.
CiteerIk verbaas me over de plotselinge enthousiaste inzet van jullie :)
Ach ja ken je so hebben :duim:
Nog een paar in Friesland:
(De naam tussen haakjes is de Nederlandse)
Ee 202-593
Hegebeintum (Hogebeintum) 186-594
Wyns (Wijns) 184-585
Wijtgaard 181-572
Wijnaldum 159-578
Wijckel 170-544
Warfstermolen 211-590
Warstiens 186-575
Warten (Wartena) 189-573
Tjalleberd 192-556
Triemen 202-587
Twijzel 201-583
Tzum 166-574
Tzummarum 165-583
Veenklooster 202-586
Vinkega 204-543
Steggerda 200-540
Stroobos 210-583
Sumar (Suameer)195-576
Stiens 179-586
Surhuisterveen 207-577
Surhuizum 207-580
Suwald (Suawoude) 191-577
Teerns (Tearns) 184-577
Ter Idzard 198-546
Tacozijl, dichtstsbijzijnde plaats ->Lemmer
Hij was ook wel errug moeilijk te begrijpen zeg! :P
Thijs
Noord-Brabant:
Casteren 144-378
De Mortel 177-394
Heerle 083-392
Helvoirt 144-404
Holthees 197-398
even ter info :
Dit is de dekkingsgraad van waarneming.nl qua gebieden MET waarnemingen
http://www.waarneming.nl/plotgebied.php (http://www.waarneming.nl/plotgebied.php)
Staat lekker vol :P
Je ziet wel waar veel vogelaars zitten. Maar er zijn er ook met een beetje rare waarnemings plaats. Midden in de noordzee??? (foutje??) Hoe kan dat eruit gehaald worden.
Nee dat is geen fout
dat is dit gebied
http://www.waarneming.nl/gebied.php?id=330...kgroep=O&meta=N (http://www.waarneming.nl/gebied.php?id=3305&werkgroep=O&meta=N)
en staat id.d. in de noordzee
Heeft dat niet te maken met lichtbakens, oid die daar in zee liggen, waar ook vogels worden gezien.
Ik doe maar een gooi :mellow:
ow zie al dat er commentaar is gegeven :o
Folsgare 169-561
Teroele 175-549
Snikzwaag 182-555
Sondel 169-542
Spannenburg 175-546
Spanga 188-536
Spannum 169-572
Siegerswoude 210-567
Sijbrandahuis 192-591
Sint Annaparochie 172-587
Sint Jacobiparochie 169-587
Sint Nicolaasga 178-548
Sintjohannesga 186-549
Slappeterp 170-580
Sloten (Fr) 172-545
Smallebrugge 172-552
Snakkerburen 182-581
Schingen 170-579
Schalsum 167-578
Scharsterbrug 181-550
Twijzelerheide 199-583
Rohel 184-547
Rotsterhaule 185-548
Rottevalle 203-573
Stukje Noord Brabant:
Heukelom = 139-399
Hoeven = 99-399
Hoogeloon = 147-379
Huijbergen = 85-383
Hulten = 125-398
Katwijk nb = 188-418
Klundert = 96-409
Knegsel = 152-379
Lage Mierde = 139-380
Langenboom = 179-413
Langeweg = 105-407
Ledeacker = 189-405
Lepelstraat = 78-396
Lierop = 175-381
Loon op Zand = 133-405
Loosbroek = 163-410
Luyksgestel = 151-367
Maarheeze = 171-370
Maashees = 200-398
Made = 114-410
Mariahout = 168-395
Meeuwen = 129-416
Milheeze = 182-390
Moerstraten = 82-395
Molenheide = 182-410
Molenschot = 120-398
Neerkant = 188-376
Netersel = 143-379
Nieuwendijk (NB) = 123-421
Nieuwkuijk = 141-411
Nispen = 91-389
Nuland = 158-415
Maren en Kessel-Lith en Maren Kessel-Maren Kessel is 1 dezelfde (moet worden Maren Kessel- Lith
Friesland:
Dijken 176-551
Doniaga 179-546
Donkerbroek 212-559
Drachtstercompagnie 205-572
Eagum (Aegum) 184-571
Easterein=Oosterend
Easterlittens 172-572
Eastermar (Oostermeer) 200-576
Easterwierrum 178-569
Echten (Fr) 182-542
Echtenerbrug 184-542
Elahuizen 165-548
Engelum 176-582
Firdgum 166-584
Follega 178-544
Foudgum 191-595
Garyp (Garijp) 193-575
Gauw 176-563
Gerkesklooster 210-584
Gersloot 193-557
Ginnum 187-593
Goëngahuizen 188-566
Goingarijp 180-558
Goutum 183-576
Gytsjerk (Giekerk) 188-583
Hallum 181-591
Hantum 193-5974
Hantumeruitburen 195-597
Hantumhuizen 195-598
De Haanmeerpolder staat er 2x in (Haanmeerpolder en Koudum - Haanmeerpolder)
De dichtstbijzijnde plaats bij Griend=Griend
Zo, voor vandaag sluit ik de topografische atlas maar weer
Ommel = 180-382
Ossendrecht = 81-379
Oud Gastel = 91-400
Oudemolen nb = 91-407
Raamsdonk = 122-411
Raamsdonksveer = 120-412
Riethoven = 155-374
Rijkevoort = 189-408
Rijsbergen = 107-392
Rips = 184-396
's Gravenmoet = 124-408
Schijf = 98-390
Sint Agatha = 191-414
Sint Hubert = 184-410
Sint Willebrord = 98-396
Soerendonks goor = 167-368
Someren = 178-377
Steenbergse Vliet = 77-405
Stevensbeek = 192-402
Terheiden = 111-406
Teteringen = 116-402
Ulicoten = 118-385
Ulvenhout = 114-396
Veldhoven = 156-381
Velp nb = 177-418
Vessem = 148-381
Vianen = 134-444
Vierlingsbeek = 198-401
Vinkel = 160-413
Vlierden = 181-384
Toch nog ff dit: De coördinaten van Griend bestaan niet, die moeten zijn -> 146-585
Ik sluit deze topic omdat hij erg lang wordt. We gaan verder bij Deel 3 (http://www.waarneming.nl/forum/index.php?showtopic=707).
Al het hierboven genoemde dat ik nog niet heb verwerkt, zal ik binnenkort doen.
Verwerkt.