Beste lezer,
Ik zie dat een aantal van mijn waarnemingen van 4 en 5 oktober in Zuid Afrika terecht zijn gekomen en niet in Namibië. Dit ondanks het feit dat de grens op de onderliggende google maps juist staat aangegeven. Is daar op de een of andere manier een mouw aan te passen?
Geen idee of dit langs andere langsgrenzen ook speelt:
Onderstaande is een voorbeeld:
It concerns this observation
https://observation.org/waarneming/view/180457515 (https://observation.org/waarneming/view/180457515)
Cape Wagtail - Motacilla capensis observed at 2019-10-05 South Africa - Noord-Kaap
thanks in advance Marc de Bont
see https://observation.org/gebied/info/36116
i think there a no namibian area`s avalable on this spot
see https://forum.waarneming.nl/smf/index.php?topic=55335.0
Ik zie binnen de lijst van overlappende polygonen wel Karas staan:
https://namibia.observation.org/gebied/info/70032
Dit is andersom: gebied Karas. Hierin staat oa Cape Province in Zuid Afrika.
Via mobiele invoer wordt de waarneming schijnbaar in ZA geplaatst en niet in Namibië.
Groet,
Marc