Bij het invoeren van waarnemingen zie ik de RD-coordinaten van de locatie. Later bij het overzicht van de waarnemingen zie ik van elke waarneming alleen de locatie (long/lat) de locatie (RD) die er vorig jaar steeds onder stond is nu niet meer zichtbaar. Hoe kan ik de locatie (RD) bij het overzicht van de waarnemingen weer zichtbaar krijgen?
Vriendelijke groet,
Kenneth Tas
Welke versie van ObsMapp gebruik je, en op welk scherm mis je de RD?
Ik gebruik ObsMapp 7.23.3 en mis de 'Locatie (RD)' in het scherm 'waarneming'.
Daar kom ik door op de buttom 'Waarnemingen' te klikken, dan kom ik bij 'Overzicht', dan klik ik een datum aan uit 2019, vervolgens klik ik op een ingevoerde soort en dat zit ik op het scherm 'Waarneming' waar de 'Locatie (RD)' ontbreekt (zie screenshot 1). Die stond in 2018 onder 'Locatie (long/lat)' (zie screenshot 2).
Ik zie dat de landaanduiding voor de plaatsaanduiding 'XX' is. dat betekent dat de landsgrenzen niet goed zijn.
Download die opnieuw: ObsMapp > Instellingen > Landsgrenzen
Herstart ObsMapp, wacht een minuutje (onder water worden de waarnemingen bijgewerkt) en de RD-coördinaten zouden er weer bij moeten staan.
Na het opnieuw downloaden van de landsgrenzen, het opnieuw opstarten van Obsmapp en een tijd wachten, blijft bij de landaanduiding 'XX' staan (in plaats van NL). Ook na herhaling, uitschakelen van de telefoon, het invoeren van nieuwe waarnemingen. Misschien past de nieuwste update niet goed bij de Samsung Galaxy SIII GT-I9300 Android-versie 4.3?
Zou je mij je loggegevens en je waarnemingen eens willen sturen?
https://forum.waarneming.nl/smf/index.php?topic=219901.msg2253729#msg2253729