Hoe komt het dat onze telpost ( Maashorst telpost Brobbelbies Noord) niet meer in de lijst staat?
De locatie van onze telpost is niet veranderd maar als je er iets invoert dan komt het op Maashorst Brobbelbies te staan.
Kan dit weer veranderd worden naar Maashorst Telpost Brobbelbies Noord ?
Alvast bedankt namens de telpostgroep, Harry Claasen.
Bestaat gewoon http://waarneming.nl/gebied/info/5973
Citaat van: heirrene op augustus 18, 2014, 20:34:52 PM
Hoe komt het dat onze telpost ( Maashorst telpost Brobbelbies Noord) niet meer in de lijst staat?
De locatie van onze telpost is niet veranderd maar als je er iets invoert dan komt het op Maashorst Brobbelbies te staan.
Kan dit weer veranderd worden naar Maashorst Telpost Brobbelbies Noord ?
Alvast bedankt namens de telpostgroep, Harry Claasen.
Misschien, als je er iets invoert, komt het
ook op Maashorst Brobbelbies te staan? Het gebied "Maashorst telpost Brobbelbies Noord" ligt namelijk in "Maashorst Brobbelbies".
Voorheen voerden we in op de telpost , net als nu, en dan stond het als locatie Telpost Bobbelbies Noord .
De locatie is exact hetzelfde maar wordt nu weergeven als Maashorst Brobbelbies. meer !!
Maar wat is het probleem nou? Je kan invoeren op de exacte plek, het gebied bestaat gewoon nog dus je kan daar de soortenlijsten ook bekijken..
het bewijs http://waarneming.nl/obs/create?area=5973