Gisteren deze waarneming geupload.
http://observado.org/waarneming/view/71194708 (http://observado.org/waarneming/view/71194708)
Echter, de waarneming is gedaan in Enschede (259-472). De GPS gaf als max. afwijking 10 meter aan.
ajo, de paar meter maakt toch niet uit! B)
Ik weet het, ik ben helaas een Pietje Precies
Had je de GPS-logging aan? Zo ja, dan kan ik zien wat er fout is gegaan. Het kan de GPS zijn geweest die een verkeerde positie doorgaf, of ObsMapp die de GPS verkeerd heeft geïnterpreteerd.
Ik gok uiteraard het eerste...
En was je recent op de betreffende plek geweest, of is het een volledig random locatie?
Ik heb GPS-logging aan. Hoe krijg ik die gegevens bij jou?
Ik ben nooit op de betreffende plek geweest of ook maar enigszins in de buurt.
Citaat van: Pieter Stolwijk op september 18, 2012, 10:53:29 AM
Ik heb GPS-logging aan. Hoe krijg ik die gegevens bij jou?
OP je sd-kaart staat in de directory ObsMapp de bestanden gpslog_<datum>.txt. Als je het bestand van de juiste datum naar me kunt mailen maak je me erg blij!
Heb net gezocht naar het betreffende bestand. Hoewel GPS-logging aan staat, kan ik het niet vinden. Het laatste log-bestand is van 2012-09-14. Het probleem deed zich voor op 2012-09-16. Ook ontbreekt het logbestand van 2012-09-17, toen ik zo'n 4 uur op paf ben geweest en 300 waarnemingen heb genoteerd.
Het zal wel een onhandigheid van mij zijn, dus laat maar zitten.
Niettemin bedankt.
Jammer, het komt zo nu en dan voor, en uit de logging kan ik halen waardoor dit komt. Volgende keer beter?!