Ik kom net terug uit Meijendel in Wassenaar en heb daar 2 Bruine wintejuffers gezien, heb die ter plekke ingevoerd. Nu thuis heb ik de waarneming geupload, maar nu staat de waarneming op het adres, waar ik woon.
Hoe kan dat....., of wat doe ik fout?
http://waarneming.nl/waarneming/view/62811550
wat je fout doet weet ik niet, want ik was niet mee
uiteraard heb je in het veld wel op je schermpje gekeken om te zien of daar mooie coordinaten met een precisie in beeld kwamen
Ja, in het veld stonden de coordinaten van die lokatie goed, ik heb daar de waarneming ingevoerd en opgeslagen. En thuis geupload, dat is alles.
De vorige keer ging het wel goed, ik heb dus geen idee, wat er fout ging.
Ik weet al, wat er fout ging.....en het is uiteraard mijn eigen fout.....je hebt weer eens gelijk Hisko ;D
Gister stonden de coordinaten ook goed, alleen knipperde het GPS-signaal nog.
Nu heb ik gewacht, totdat het niet meer knipperde en de lokatie op groen stond.
http://waarneming.nl/waarneming/view/62827714
Ik moet gewoon ff wat langer wachten totdat het licht op groen staat ;D
Anne ik had al zon vermoeden maar je was zo stellig.
Als ik jou niet had Hisko..... 8)
Ik leer het nog wel ;D