Hallo, heb sinds gisteren 2 nachtvlinderwaarnemingen gerapporteerd maar ze zijn niet zichtbaar op de verspreidingskaartjes.
Komt dat mischien omdat ik een nieuwe lokatie heb ingevoerd ?
Dit is 1 van de 2 waarnemingen :
http://www.waarneming.nl/naam.php?id=2004&werkgroep=O (http://www.waarneming.nl/naam.php?id=2004&werkgroep=O)
Peter
U heeft een gebied toegevoegd zonder coördinaten, die zijn nodig om de waarnemingen te plotten op de kaart. Als er een admin is die de gebiedscoördinaten weet dan voegt die ze wel toe of ze worden op het forum gezet zodat anderen de coördinaten kunnen geven. U kunt ze ook zelf opzoeken en melden in het onderwerp "Gebiedsnamen".
Ze zijn te vinden in een topografische atlas, maar ook op internet. Op www.natuurloket.nl en dan linksonder op "naar de kaart klikken" vervolgens kan het gebied gezocht worden, de coördinaten zijn de getallen die in het hok staan.
De coördinaten van Gouda - Noord heb ik nu toegevoegd, de waarneming staat nu wel op de kaart.
Hartelijk dank !